O nás

Zabezpečovacími a kamerovými systémy se zabývám již několik let. Zkušenosti získané v dlouholetém zaměstnaneckém poměru nyní úročím ve své firmě.

Rozsah zákazníků poptávající zabezpečovací služby je široká – od klientů požadujících zabezpečení garáží, rodinných domů až k firmám, které řeší zabezpečení skladů, obchodů a svých provozoven.

Automatizační systémy, které jsou zajímavou přidanou hodnotou, přináší zákazníkům komfort v podobě usnadnění každodenních činností jako je například vzdálené nastavení topení, závlahy zahrady apod.

Důležité pro mě a mé zákazníky je jednoduchost ovládání veškerých zmíněných systémů, a to přes mobilní telefony, počítače či tablety.

Mým cílem je to, aby za každou realizací byl spokojený zákazník, který se na základě své investice cítí bezpečně a nemusí se obávat o svůj majetek.

Celá realizace zakázky začíná návštěvou u zákazníka, vyslechnutím jeho problému a požadavku. Vzájemně probereme možnosti zabezpečení (drátové nebo bezdrátové připojení), popř. také instalace kamerového systému. Po domluvě na formě zabezpečení se vytvoří aktuální nabídka a po odsouhlasení montáže ze strany zákazníka se provede samotná montáž zabezpečovacího systému případně kamerového systému. Po ukončení instalace systému se zákazníkovi vysvětlí vše, co se týká obsluhy a funkčnosti systému. Následně se může systém předat k užívání. Samozřejmostí je následný servis a „přítel na telefonu“ při jakýchkoliv dotazech.

V případě bezdrátové montáže se může ihned přistoupit k instalaci systému. Práce běžně není ničím omezována.

Pokud se jedná o montáž drátovou a v rozestavěné zástavbě, tak se nejdříve instalují kabelové rozvody. Po dokončení zednických a malířských pracích se dokončuje instalace zabezpečení.

Pracuji samostatně, jsem šéfem své firmy a nemusím vydělávat na ostatní, jako v případě větších firem. Není tedy důvod do ceny zakázek připočítávat náklady na šéfa, sekretářku, výdaje firmy apod.

Základní hodinová sazba je 550,- bez DPH. Další započatá hodina 550,- Kč bez DPH. Dopravné 12,-/km bez DPH.

Roční servisní prohlídka je účtována 550,- Kč/h. bez DPH. + dopravné.

Opravy jiných zabezpečovacích systémů neprovádím a zákazníkům doporučuji výměnu za systém Jablotron 100+, případně Jablotron Mercury.

Jak zabezpečíme Váš majetek?
  • vyhodnocení stavu objektu pro instalaci a návrh realizace
  • profesionální montáž
  • připojení alarmu na PCO (pult centrální ochrany)